Порядок робіт

1) Генплан

Наявність актуального генплану ділянки суттєво пришвидшує роботу та робить проектування дешевшим. Якщо ж його немає або ж він втратив свою актуальність я переміряю ділянку самостійно та на основі власних вимірів створюю початковий проект.

2) Вартість

Отримавши достаменну інформацію про об'єм робіт, я називаю Вам їх вартість і якщо Вас усе влаштовує для початку робіт ви оплачуєте мені 10% від вартості проектування.

3) Заповнення анкет

Ви надаєте мені детальну інформацію про Ваші вподобання (вподобання Ваших клієнтів), для того щоб я якомога краще зрозумів який стиль саду підійде найкраще, а яких елементів варто уникати.

4) Проектна робота

Отримавши всю необхідну мені інформацію, я створюю перший варіант, котрий, за особливо якісного протікання попереднього пункту, може виявитись і остаточним)

5) Обговорення

По готовності першого варіанту я надсилаю Вам його скріншоти з 3D-візуалізацією. Згодом ми зустрічаємось для того, щоб я все ретельно розповів та пояснив, а Ви, в свою чергу, задали питання які у Вас можуть виникнути після перегляду скріншотів та, за необхідності, повідомите про потребу правок. Також на даному етапі здійснюється другий платіж у розмірі 50% від усієї вартості проекту.

6) Ітерація

Повторення попередніх двох пунктів (окрім авансу) доти, доки проект Вас повністю не задовільнятиме.

7) Завершення

Я надаю Вам повний пакет звітної документації (план озеленення,скріншоти з 3D-візуалізації, план з прив'язками по кожній рослині), а Ви оплачуєте мені решту вартості проекту.